Хари и Меган са сред големите губещи за 2023 г.

Read Time:1 Minute, 6 Second

Принц Хари и съпругата му Меган Маркъл бяха посочени сред най-големите губещи на годината от библията на индустрията The Hollywood Reporter.

Списанието публикува прегледа си за 2023 г., като отбеляза личностите, които триумфираха, но и онези, които не успяха да постигнат поставените цели.

Сред 11-те избрани като големите губещи на годината бяха херцогът и херцогинята на Съсекс, които бяха подигравани за техния „хленчещ документален филм за Netflix, хленчеща биография (Spare – дори заглавието е нацупено) и инертен подкаст.“

Подкастът на Меган, „Archetypes“, пък беше премахнат от Spotify през юни след само един сезон.

Ръководителят на подкаст иновациите и монетизацията на Spotify, Бил Симънс, нарече двойката „измамници“ след края на многогодишната им сделка за 20 милиона долара.

Според списанието двойката е „избягала от живота на церемониална обществена служба, за да осребри статута си на знаменитости в Щатите“, но не успя да се позлати достатъчно.

„Марката Хари и Меган се превърна в лицемерен балон, който просто молеше да бъде спукан – и „Саут Парк“ беше щифтът“, пише списанието.

През март „Саут Парк“ осмя двойката с епизод, озаглавен „World-Wide Privacy Tour“, който разяри двойката заради твърденията, че намират намесата на медиите за твърде интензивна, но след това търсят светлината на прожекторите.

Към двойката в списъка на „губещите“ се присъединиха филмите на Марвел, франчайзът „Писък“, проблемният актьор Езра Милър и Дисни.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %